Codzienne inspiracje - Paulina Krajewska

Miesiąc: Kwiecień 2016

Olej Kokosowy

Olej kokosowy to jeden z podstawowych produktów, które można znaleźć w naszej kuchni. Początkowo jego miejsce było w łazience, ponieważ używałam go na zasadzie balsamu do ciała, jednak po pewnym czasie przerzuciłam się na coś innego (o czym też kiedyś…

Pasta z Wędliny

Jeśli zastanawiasz się jak odmienić tradycyjne kanapki z szynką lub serem taka pasta z wędliny to doskonały sposób na ich urozmaicenie. Użyj ulubionej wędliny, dodaj wybrane składniki, zblenduj, nałóż na pieczywo i już.

Surówka z Pora, Marchewki i Jabłka

Ta prosta surówka z pora, marchewki i jabłka doskonale sprawdza się jako dodatek do obiadu szczególnie na bazie ryby lub mięsa.

Bananowe Trufle Kokosowe

Bananowe trufle kokosowe są tak smaczne i proste w przygotowaniu, że gdy tylko po raz pierwszy spróbowałam ich u koleżanki od razu poprosiłam o przepis. Co więcej są doskonałe jako zdrowa przekąska dla najmłodszych, a L. je wprost uwielbia.

Curry z Ziemniaków

Curry z ziemniaków jest pyszną propozycją obiadową dla lubiących orientalne smaki. W sezonie zimowym wersja z ziemniakami jest w sam raz, gdy brakuje wielu innych smacznych warzyw, podczas gdy ziemniaki piętrzą się wszędzie wokoło. Można do niego dodać kiełbasę lub…

Haluszki Bryndzowe

Haluszki bryndzowe to słowackie, pyszne kluseczki zrobione na bazie surowych ziemniaków, które zrobisz z podstawowych składników. Bryndza nadaje im wyrazistości, a dodatek boczku oraz cebulki sprawia, że masz ochotę poprosić o dokładkę.