Codzienne inspiracje - Paulina Krajewska

Miesiąc: Listopad 2017

Bułeczki Drożdżowe z Powidłami – Kotki

Te urocze drożdżowe bułeczki z powidłami przypominające kotki zniknęły praktycznie natychmiast. Dzieciaki były do tego stopnia zachwycone, że aż głaskały kotki na swoich talerzykach.

Żeberka po Azjatycku

Żeberka po azjatycku to zdecydowanie mój ulubiony sposób na ich przyrządzenie. Są słodko-pikantne, rozpływające się w ustach. Z dodatkiem ziemniaków smakują mi najbardziej.

Grzanki z Bekonem i Serem Żółtym

Grzanki z bekonem i serem żółtym to chyba najbardziej rozpustne i przepyszne grzanki wytrawne, jakie kiedykolwiek jadłam. W dodatku są tak nieziemsko aromatyczne! Po prostu nie sposób poprzestać tylko na jednej. 

Owoce dla Dzieci, Dinozaur z Kiwi

B. ma ostatnio sporą fazę na wszelkie dinozaury, więc z myślą o nim postanowiłam zrobić owocowy podwieczorek, który go zachwyci. Był wniebowzięty i pożarł wszystko!

Grzanki z Czekoladą, Solą i Oliwą

Grzanki z czekoladą, solą i oliwą to bardzo prosty, ale też wykwintny i dekadencki deser/przekąska. Wspaniałe połączenie czekolady i soli już samo w sobie jest idealne, a dodatek oliwy oraz chrupiącej bagietki sprawia, że całość jest mega. Najlepiej smakują właśnie…

Rybki z Mandarynek

Rybki z mandarynek to prosta i pyszna propozycja dla dzieci na deser, drugie śniadanie lub podwieczorek. Zobaczycie, będą zachwycone! Teraz sezon na mandarynki trwa w najlepsze, więc korzystajcie.