Codzienne inspiracje - Paulina Krajewska

Miesiąc: Styczeń 2018

Drożdżowe Ślimaczki z Kakao

Drożdżówki lubimy zajadać szczególnie, gdy na dworze jest mroźno, więc ostatnio sporo się ich u nas przewija. Dzieciaki zachwycone, my zresztą też zupełnie nie narzekamy.

Bułeczki z Bekonem – Świnki

Czy może być coś lepszego na śniadanie od jeszcze ciepłych bułeczek z aromatycznym, karmelizowanym bekonem, które dodatkowo wyglądają tak rozbrajająco? 

Pizza Tęczowa Wegetariańska

Pizza tęczowa to w moim przypadku coś w stylu niewerbalnego wołania o ukochaną wiosnę. Wygląda ekstra, smakuje przepysznie (taka typowa wegetariańska, pełna warzyw – mniam), a robi się ją jak to pizzę – banalnie. Chyba więc nikogo nie trzeba zachęcać…

Onigiri Panda

Onigiri, czyli japońskie kanapki/kulki oraz dowolne inne kształty stworzone z ugotowanego lepkiego ryżu wypełnione ulubionymi dodatkami są jednym z moich sprawdzonych sposobów na urozmaicenie posiłków, a także wykorzystanie ryżu w totalnie niebanalnej wersji.

Ciasteczka z Musztardą i Serem

  Ciasteczka z musztardą i serem to jedne z moich ulubionych ekspresowych wytrawnych wypieków. Zdecydowanie należą do tych, które podczas różnego rodzaju spotkań znikają jako jedne z pierwszych. 

Kanapka Pociąg

Uwielbiam sprawiać innym radość, a uśmiech dzieci, gdy zobaczą taką nietypową kanapkę macie gwarantowany, nie ma zatem sensu zwlekać, po prostu ją zróbcie!