Codzienne inspiracje - Paulina Krajewska

O mnie

paula duze

 

Cześć!

Genialnie, że mogę gościć Cię na Just My Delicious! Nazywam się Paulina Krajewska, ale odkąd pamiętam, z kilkoma wyjątkami praktycznie wszyscy mówią na mnie Paula. Tworzę tego bloga od 2010 roku – i tak – wciąż czuję tę ekscytację jak na początku. Jestem optymistką oraz hedonistką i to zdecydowanie najpełniej mnie określa. Często podskakuję z radości, śmieję się, aż do bólu brzucha (płacząc ze śmiechu), lubię chodzić po krawężnikach, uśmiechać się bez powodu, tańczyć ot tak, po prostu, skakać po łóżku i jeść watę cukrową (oraz mnóstwo innych rzeczy!). Lubię być szczęśliwa na przekór. W innych cenię przede wszystkim spontaniczność, poczucie własnej wartości, bezpośredniość i pasję. Jestem też wielką pasjonatką podróży (Szwajcaria, Egipt, Belgia, Włochy, Chorwacja, Niemcy, Irlandia, Japonia, Norwegia, Dania, Hiszpania, Czechy, Portugalia, Węgry, Austria, Słowacja, Holandia), z których zawsze wracam z mnóstwem zdjęć, niezapomnianych wspomnień, kulinarnych fascynacji i niezaspokojoną ochotą na… więcej. W wolnych chwilach miłośniczka szeroko pojętej kultury, języków obcych, psychologii, socjologii, designu oraz mody. 

Początkowo tworzyłam bloga ze względów praktycznych i sentymentalnych. Chciałam uporządkować swoje przepisy oraz zarchiwizować zdjęcia stworzonych przeze mnie potraw. W 2011 roku blog zdobył tytuł Kulinarnego Bloga Roku. Jestem maksymalnym wzrokowcem, dlatego też na stronie jest całe mnóstwo autorskich fotografii. Aktualnie Just My Delicious to nie tylko pasja, ale również moja praca (najlepsza na świecie!), a stylizowanie jedzenia podczas sesji zdjęciowych, wykonywanie całych sesji zdjęciowych, czy redagowanie przepisów dla magazynów oraz marek to kilka z jej wariantów realizowanych również poza samym blogiem.

Mam nadzieję, że znajdziesz tu przepisy, które z chęcią przygotujesz w swojej kuchni, mnóstwo inspiracji oraz radość z kulinarnych eksperymentów. Komentuj, dziel się swoimi przepisami oraz opisuj własne przygody kulinarne. Razem mamy szansę stworzyć coś pysznego!

Rozgość się!